Skip to content

Ekonomický informační systém INFOwin

 • INFOwin s nativní databází

  Systém INFOwin je modulární ekonomický informační systém určený pro malé a střední firmy. Lze jej maximálně přizpůsobit typu podnikání případně libovolně uživatelsky rozšiřovat.
 • INFOwin SQL

  Systém INFOwin SQL je modulární ekonomický informační systém určený pro střední a velké firmy. Funkčně je podobný s variantou INFOwin ale jako úložiště dat využívá Microsoft SQL server.Lze jej maximálně přizpůsobit typu podnikání případně libovolně uživatelsky rozšiřovat. Podrobnější informace zde www.infowin.cz
 • TPV2000+

  Komplexní informační systém pro řízení výrobního podniku. Technická příprava výroby, řízení výroby, sklady, ekonomika, mzdy, personalistika atd.

Další vytvořené aplikace

 • EET Podnikatel

  Aplikace pro jednoduché vedení prodeje případně skladu včetně elektronické evidence tržeb. Pracuje na všech operačních systémech windows od verze XP. Je optimalizovaná především na jednoduchost a rychlost prodeje. Umožňuje ovládání stvrzenkové tiskárny, elektronické zásuvky a čtečky čárového kódu. Aplikace komunikuje s aplikací sklady pro vstup a výstup dat. Další informace zde www.eetpodnikatel.cz
 • Mzdy a personalistika

  Software vytvořený v několika verzích, vhodný k nasazení i do velkých organizací. Nejrozsáhlejší instalace je uskutečněna ve firmách Sellier & Bellot , a.s. Vlašim a v ČKD Kutná Hora, a.s. (více informací).
 • Evidence podnikové banky (spoření).

  Aplikace vede účty zaměstnanců včetně pohybů na nich. Komunikuje se mzdovými systémy odkud dokáže importovat částky k výplatě jako nové vklady. Úročení vkladů lze nastavit jako měsíční, čtvrtletní nebo roční s libovolnou velikostí úroků.
 • Sklady

  Aplikace v několika verzích vhodná pro všechny typy skladů od jednoduchých až po rozsáhlé sklady.
 • Provizní systém

  Aplikace pro evidenci a výpočty provizí s neomezenou možností nastavení všech výpočtů.
 • Evidence dopravy a údržby vozidel

  Produkt umožňuje vedení a zpracování všech informací dopravní firmy (zakázky, stazky, vozidla, fakturace atd.). Umožňuje komunikaci s jinými aplikacemi např. s účetním systémem firmy. Možné reference lze získat u firem Milan Sihelský - Kolín, Culka & Sadlik - Ronov nad Doubravou.
 • Evidence stravování

  Produkt umožňuje na několika odběrních místech sledovat odběr stravy a dalšího zboží pomocí čipových karet zaměstnanců (lze použít stejné jako např u docházkového systému). Software spolupracuje i s elektronickou váhou při váženém odběru zboží (saláty apod.). Produkt umožňuje kompletní evidenci a rozbory odběrů, elektronický přenos dat do mzdové evidence (odběry zaměstnanců vlastních i cizích). Dále umožnuje vést jednoduchou skladovou evidenci prodejny. Produkt není omezen typem tiskárny (doklady o odběru zboží) ani starším hardwarem (lze provozovat i na méně výkoných PC). Referenční instalace ve firmě Sellier & Bellot a.s.

Aplikace tvořené na zakázku

 • EUROBALNEO s.r.o.

  Rozsáhlá aplikace pro kompletní vedení obchodních případů firmy, potencionálních a skutečných zákazníků, skladů, norem, podkladů pro výrobu a fakturace. Umožňuje automa- tickou generaci cenových nabídek na sauny pouze na základě rozměrů. Vytvoří dokumentaci k výrobě včetně rozpisky materiálu a výkresu. Aplikace obsahuje mnoho nástrojů pro práci se zákazníky, umí přímo komunikovat přes internet a s aplikacemi Microsoft Office.
 • Evidence palírny

  Evidence odběru pálenky, výpočty spojené s vypálením, pozvánky pro odběr pálenky, kontroly odběru atd.
 • Evidence pekárny

  Kompletní nástroje pro evidenci výroby v pekárně. Normy výroby, objednávky, zpracování výrobních příkazů na výrobu, fakturace odběratelům.